Kulig w Zakopanem – popularna atrakcja w mieście pod Giewontem

Zima, to pora roku budząca wiele emocji. Jedni jej nie cierpią i woleliby, by zniknęła z kalendarza, inni natomiast uwielbiają oglądać świat pokryty białym, miękkim puszkiem i nie straszny im największy nawet mróz. Cokolwiek nie mówić o zimie, jedno trzeba przyznać – są takie regiony, w których prezentuje się ona zjawiskowo. Jednym z nich jest oczywiście Podhale. Każdy, kto je odwiedzi, kiedy króluje zimowa aura może liczyć na moc atrakcji. Podziwianie widoków będzie rewelacyjnym, dającym pozytywne wrażenia zajęciem, podobnie jak długie spacery, zabawy na śniegu, szaleństwa na stoku, czy lodowej tafli. Ciekawych przeżyć dostarczy jedna z zimowych rozrywek. Zerknijcie na oferty typu – kulig bacowski Zakopane. Jest ich niemało.

Za dnia lub po zmroku

Pędząc saniami w mroźny, słoneczny, zimowy dzień przez malownicze zakątki, kiedy oczom ukazują się spektakularne widoki, doceniamy piękno natury, otoczenie, w jakim się znaleźliśmy i zupełnie zapominamy o wszelkich troskach. Kulig dzienny Zakopane, to ciesząca się sympatią opcja, choć trzeba powiedzieć, że przejażdżki saniami po zmroku znajdują równie wielu miłośników. Kiedy zapada ciemność, całe otoczenie staje się bardziej tajemnicze, interesujące, nieco groźne, a zaplanowane na koniec ognisko przy góralskiej muzyce, w blasku księżyca i pochodni, to rozrywka zasługująca na szczególną uwagę.

Górale dbają o swych gości

Przybywając w Tatry możemy mieć pewność, że górale zadbają o to, byśmy długo po powrocie do domu wspominali swój wypoczynek. Są oni przyjaźni, uwielbiają się bawić i wiedzą, że muszą zapewnić swym gościom masę atrakcji, by ci chętnie do nich wracali. Kuligi Zakopane ceny – wystarczy wpisać to hasło w internetową wyszukiwarkę, by przekonać się, że nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na tego typu atrakcję. Firm zajmujących się organizacją przejażdżek saniami nie brakuje, niektóre oferty są naprawdę ciekawe. Warto zapoznać się m.in. z tą na stronie chocholowska.pl.

Kulig Zakopane – Zaczarowana Dolina

Zaśnieżone łąki, lasy, widok na zbocze Gubałowskie, jazda w górę i w dół – kulig trasą „Zaczarowana Dolina”, to jedna z najlepszych propozycji. Frajdy będzie co niemiara. Podczas takiej przejażdżki na twarzach maluchów malują się szerokie uśmiechy, ale także dorośli są zachwyceni, poza tym, że mogą obserwować nieprawdopodobnie piękne otoczenie, mają możliwość poczuć się jak dzieci, odciąć od codzienności i skupić wyłącznie na wyśmienitej zabawie, co jest bardzo cenne i doskonale wpływa na samopoczucie.