Apartamenty – luksusowe pobyty w niskiej cenie

Zakopane oraz okoliczne miejscowości coraz częściej oferują turystom możliwość wynajmu przestronnych i dobrze wyposażonych apartamentów. Dla miłośników takiego wypoczynku powstają także apart – hotele.

Turyści, którzy wybierają się na pobyt do Zakopanego lub okolicznych miejscowości coraz bardziej zwracają uwagę na komfort noclegu, a nie tylko na jego cenę. Wraz ze zmieniającym się zapotrzebowaniem zmienia się także oferta turystyczna regionu.

Do tej pory na Podhalu królowały pokoje do wynajęcia. Obecnie budowane obiekty w coraz mniejszym stopniu są pokojami gościnnymi, a apartamentami lub pensjonatami. Wszystko po to, aby turysta przyjeżdżający na nocleg był zadowolony.
W ofercie turystycznej Podtatrza znaleźć można pokoje, pensjonaty, hotele oraz domki i apartamenty. To właśnie dwie ostatnie pozycje cieszą się największym zainteresowaniem, a co za tym idzie najszybciej kończą się w nich wolne miejsca.

Nocleg w domkach, to niezależność, większa prywatność i komfort. Wszystko to ubrane w regionalny klimat góralskich wnętrz i wyposażenia. Niestety domki zazwyczaj są niewielkie przez co jesteśmy także mocno ograniczeni powierzchnią pomieszczeń.
Apartamenty, to bardziej przestronne wnętrza wyposażone w nowoczesny sposób. Nie mamy tu do czynienia z typową góralszczyzną, ale jest nawiązanie do regionu. Stylizowane wnętrza oraz meble cechują się zdobieniami tradycyjnymi dla górali. Jednak wyposażenie jest bardziej nowoczesne.

W Apartamentach zazwyczaj mamy duży salon połączony z kuchnią oraz minimum dwie sypialnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zachować prywatność wyjeżdżając na wypoczynek z dziećmi lub znajomymi. Jednocześnie mamy do dyspozycji pomieszczenie, w którym możemy wspólnie spędzać czas.